Oferta współpracy, czyli co mogę dla Ciebie stworzyć

Artykuły i teksty blogowe

Teksty, które tworzę, powstają zgodnie z najlepszymi praktykami pisarskimi, webwritingu i SEO. Pracuję w specjalistycznych programach do analizy SEO, dzięki którym wiem, czego szukają użytkownicy w internecie i jakie mają intencje. Potrafię zbadać, o czym chcą przeczytać i czego potrzebują. Analizuję konkurencję i chcę być dwa kroki przed nimi. Dbam o merytorykę treści i często konsultuję się ze specjalistami z mojej bogatej sieci kontaktów w różnych branżach. W specjalistycznych artykułach powołuję się na aktualne, rzetelne dowody naukowe.

Odświeżenie treści na stronie

Czasem trzeba tchnąć nowe życie na Twojej stronie internetowej. Dostosować ją do trendów, zrozumieć intencje czytelnika i nadać treści tonu, który wywoła zaciekawienie i zatrzyma na stronie dłużej. Tak – jak trzeba, wywracam Twoją stronę do góry nogami. Przemeblowuję, zmieniam, ulepszam. Tak, finalnie będziesz zadowolony. Na każdym etapie wyjaśnię Ci, co i dlaczego proponuję oraz co na tym możemy zyskać. Ja mam zadowolonego klienta, Ty świetny content.

Landing page

Mamy kilka sekund na przyciągnięcie uwagi klienta. Wiem, jak tworzyć landing page, który będzie przejrzysty i będzie zawierał esencję Twojej oferty. Pokażę, w czym jesteś lepszy od konkurencji i opowiem o korzyściach, jakie oferujesz. Jesteś drogi? To dobrze, jakość kosztuje. Wyjaśnię klientowi, dlaczego warto zainwestować w Ciebie.

Opisy produktów

Gdybym nie zajmowała się copywritingiem, pracowałabym w sprzedaży. Podczas mojej pracy w agencji JET BTL&Sales osiągałam wysokie wyniki sprzedażowe. Nikt nie sprzedał tylu odświeżaczy do butów marki KIWI w pewny sobotni dzień. Ale to historia na inną okazję – po prostu wiem, jak skutecznie sprzedawać (nie tylko odświeżacze). Pokażę Twój produkt czy usługę w najlepszej odsłonie, podkreślając jego mocne atuty i dając przykłady, jak może ulepszyć życie innych. Czytając opis produktu, klient już zobaczy siebie z nim.

Redakcja tekstu

Świetnie radzę sobie z redagowaniem tekstu. Z każdego copy wycisnę potencjał, zoptymalizuję i nadam odpowiedni ton. W swojej karierze sprawdziłam i ulepszyłam setki treści, które na początku wyglądały mało ciekawie, a spod mojej ręki wyszły doszlifowane, jak trzeba.

Copy na social media

Komunikacja w social mediach ma być krótka, konkretna oraz atrakcyjna. Śledzę aktualne trendy, znam trochę chwytliwych hashtagów i chętnie dopasuję copy do Twojej grupy docelowej. Z emotkami lub bez.

Zaskocz mnie

A może potrzebujesz czegoś innego? CV, menu, ulotka, claim, scenariusz do video? Opisz mi, czego potrzebujesz, a ja się z tym zmierzę.

Strona w budowie. Niedługo będzie dostępny szablon briefu do pobrania i wypełnienia.

E-mail: kontakt@ninapisze.pl